IV. Špacírka po račanských pivnicách

26. júna (piatok) a 27. júna 2020 (sobota)

od 14:00 do 21:00 hod.

Kontakt : info@rvspolok.sk , tel. 0918984921

Po veľmi dobrých ohlasoch z predošlých úspešných troch ročníkov Špacírky po Račanských pivnicách a minuloročného II. Adventu po račanských pivnicách by sme Vám chceli priblížiť jedinečnú atmosféru starých a aj tých novovybudovaných pivníc a pozvať Vás do priestorov, kde sa vínko dorába, uskladňuje a hlavne vychutnáva. Do tohto ročníka sa podarilo zaradiť 20 miestnych pivníc, v ktorých bude ponúkať víno 25 vybraných vinárov v okruhu 3,5 km, čo umožňuje aj neturistom ochutnávať vína výlučne z račianskeho terroiru. 

Vstupenky

V cene vstupenky 20,- € je degustačný pohár s ryskou 0,02 l, sprievodca degustátora s mapou, náramok určený na konkrétny deň (na každý deň s iným farebným odlíšením) štartovací balíček pozostávajúci zo 40 žetónov, každý v hodnote 0,25,- € (spolu v sume 10,- €).  Kapsičky budú farebne odlíšené podľa dennej vstupenky: – „bledohnedá“ s čiernou výšivkou na piatok
– „modrošedá“ so žltou výšivkou na sobotu Vstupenky objednávajte, prosím, na info@rvspolok.sk alebo na wisomm.com: PIATOK: https://www.wisomm.com/event/7RzkLyeJad6HpowDS SOBOTA: https://www.wisomm.com/event/HAz9SXTwqiuCdwsLW Vstupenky sa budú dať kúpiť osobne aj vo Vinohradníctve a vinárstve Miloš Máťuš na Detvianskej ul. 33 a vo vinárstve Pavol Chvostek na Alstrovej ul. 57 v Rači až do termínu podujatia resp. vypredania vstupeniek. Počas akcie môžete ochutnať vína Vinárstva Štibrány na ulici Pri vinohradoch 186 v Rači.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to top